Wirtualne biuro, wirtualny adres dla spółek offshore z rajów podatkowych

Wirtualny adres spółki offshore

Usługa udostępniania adresu na potrzeby rejestracji spółki. Wirtualny adres spółki na potrzeby rejestracji i korespondencji.

Zarejestrowanie spółki pociąga za sobą konieczność spełnienia kilku dalszych wymogów. Jednym z obowiązków jest utrzymywanie przez spółkę lokalnej zarejestrowanej siedziby. Adres tej siedziby winien znajdować się w oficjalnych dokumentach.

Oferujemy swoim klientom adres rejestracyjny w lokalizacji danej jurysdykcji. Jest to adres służący do potrzeb rejestracyjnych. Nie ma najmniejszego problemu, aby posiadać inne adresy: adres korespondencyjny czy też adres siedziby biura poza adresem rejestracyjnym cz też poza daną jurysdykcją.

Oferujemy również adresy korespondencyjne z telefonem i faksem w setkach lokalizacji geograficznych na wszystkich kontynentach.

Warto też wskazać na możliwość otwarcia biura dla spółki z siedzibą w raju podatkowym w renomowanej lokalizacji mieszczącej się w innej części świata. Spółka może więc posiadać np. adres biura na Wall Street w Nowym Jorku, w Petronas Twin Towers w Kuala Lumpur, w Bank of America Tower w Hong Kongu czy Sheraton Plaza w Warszawie.

Adres biura będzie mógł figurować na stronie internetowej i oficjalnych materiałach serwisu jako adres do korespondencji. Natomiast adres siedziby rejestrowej będzie pojawiał się wyłącznie w oficjalnej korespondencji (np. umowy).

Poszukujesz wirtualnego adresu w danej lokalizacji geograficznej? A może potrzebny jest adres w prestiżowej lokalizacji? Skontaktuj się z nami. U nas znajdziesz wszystko.