Nowa wersja strony rajepodatkowe.com.pl

RajePodatkowe.com.pl jest serwisem prowadzonym przez spółkę powstałą w 1999 roku z połączenia się luksemburskiej spółki z brytyjską i polską firmą. Tym samym jest najstarszą firmą lub jedną z najstarszych, które oferują usługi offshore w Polsce. Lata doświadczeń sprawiają, że jesteśmy najlepsi na rynku.

Od początku działalności zajmowała się dwoma profilami działalności: obsługą prawną podmiotów gospodarczych i kompleksową rejestracją spółek offshore w krajach rajów podatkowych. Ponad osiemnastoletnie doświadczenie luksemburskiej spółki połączone z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału  sprawia, że oferta stała się najlepszą ofertą na rynku. Posiadamy stałych przedstawicieli w najpopularniejszych krajach rajów podatkowych. Sprawia to, że potrafimy zaproponować najbardziej atrakcyjne ceny, bez zbędnych pośredników. Rozwiązanie takie sprawia, że posiadamy również najbardziej aktualną wiedzę o prawie danych jurysdykcji.

Posiadamy zarówno wypracowane i sprawdzone w praktyce projekty wehikułów korporacyjnych, konstrukcji podatkowych czy też konstrukcji organizacyjnych. Tworzymy również specjalne, szyte na miarę rozwiązania dla klientów. Nie ważne jednak, czy to jest stały sprawdzony model czy też nowe rozwiązanie – wszystkie projekty konsultowane są na zebraniach wśród wspomnianego zespołu.

Co nas wyróżnia spośród konkurencji? Poza modelem zespołu specjalistów cechuje nas wyjątkowa przejrzystość procedur i cen. Ceny podane w cennikach i przedstawiane klientom zawsze są ostateczną ceną i żadne niespodzianki ich nie spotkają. Sprzeciwiamy się działalności niektórych firm, które początkowo zaniżają cenę a następnie odbijają się dwukrotnie poprzez dodatkowe opłaty. U nas zawsze cena jest finalna i nie ma żadnych ukrytych opłat.

Współpracujemy z przedstawicielami dwóch polskich banków: PKO BP oraz BZWBK. Jesteśmy również jedynym oficjalnym i zarejestrowanym partnerem cypryjskiego banku. Od lat zakładamy w tych bankach konta dla klientów, znamy ich procedury i już przy planowaniu modelu działalności doradzamy jakie dokumenty i jak potwierdzone (apostille, notarialnie) są potrzebne. Tak więc po przylocie dokumentów do polskich w 24-48h można mieć funkcjonujący rachunek bankowy. Współpracujemy również z tłumaczami przysięgłymi. Dzięki temu, że polecamy ich klientom, klienci dostają u nich znaczące zniżki. Jeśli będzie potrzebny tłumacz – polecimy Ci tłumacza ze zniżkami.

Wszystkie informacje o klientach, przedstawione dokumenty i kopie dokumentów spółki offshorowej znajdują się w sejfie do którego mają dostęp wyłącznie dwie osoby w korporacji. Dokumenty klientów mają najwyższy stopień poufności spośród wszystkich dokumentów w korporacji. Jeśli istnieje konieczność zrobienia kopii dokumentów, kopia jest numerowana w sposób trwały. Dokumenty w postaci elektronicznej archiwizowane są dwa razy w tygodniu na płyty CD i również trafiają do tego samego sejfu. Żadne dokumenty elektroniczne nie znajdują się ani na polskich ani na zagranicznych serwerach. Jeśli konieczna jest ich przesyłka elektroniczna, wykonywana jest wyłącznie w sposób szyfrowany. Ponadto, dokumenty chronione są prawnie.

Know Your Client. Podczas rejestrowania spółki offshore dla klientów potwierdzamy zarówno dane osobowe klientów jak i ich adres korespondencyjny. W tym celu koniecznym jest przedstawienie dowodu osobistego (potwierdzającego dane i adres) bądź też paszportu wraz z rachunkiem za usługi klienta (telefon, prąd, gaz, woda) co z osobna potwierdzi i dane i adres. Ponadto rachunek i umowa zawsze wysyłane są pocztą poleconą, aby sprawdzić czy podany adres jest adresem do odbierania korespondencji.

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, wycenimy co do grosza usługę, zaproponujemy rozwiązania. Napisz nam tylko czym chcesz się zajmować w raju podatkowym – my przedstawimy rozwiązania.