Przedstawiamy państwu poniżej wyciąg z cennika rejestracji spółek offshore w najpopularniejszych lokalizacjach. Poniższe ceny zawierają kompleksową usługę rejestracji spółki wraz z kompletem dokumentów rejestracyjnych, oraz co bardzo istotne w przypadku chęci działania poprzez taką spółkę (o czym nie wszyscy pamiętają a jest to dokument niezbędny) certificate of incumbency. Dodatkowo można zrobić do tego dokumentu apostille za kwotę $250 nie wliczoną do ceny, gdyż nie wszyscy klienci potrzebują robić apostille dla dokumentacji nowej spółki.

Podajemy także koszty roczne obsługi spółki, ponoszone od drugiego roku. Wśród tych kosztów znajdują się koszty registrar agent, koszty renewal fee, license fee, koszt adresu biura w danej lokalizacji, koszty pośrednictwa we wnoszeniu opłat urzędowych i wszelkie inne koszty, które będzie ponosiła spółka.

Podane ceny i koszty są kwotami całkowitymi, bez dodatkowych opłat, doliczeń, prowizji itd. Są to łączne koszty całkowite ponoszone przy rejestracji i utrzymaniu spółki.

Koszty założenia spółki offshore

Cennik założenia spółki offshore w raju podatkowym

Ile kosztuje założenie firmy offshore w raju podatkowym?

Jeśli nie znaleziono interesującej lokalizacji w powyższym zestawieniu cen, możesz zwrócić się o indywidualną wycenę. Poniżej znajduje się formularz wyceny. Prosimy o jego wypełnienie a przygotujemy dla Państwa indywidualnie przygotowaną wycenę rejestracji spółki w dowolnej lokalizacji na świecie. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.