Rozwiązania podatkowe dla twojego biznesu

Optymalizacja podatkowa, optymalizacja opodatkowania dochodu, CIT i VAT

Rejestracja spółek offshore. Raje podatkowe.

Opodatkowanie zdarzenia gospodarczego zależy od miejsca w których zdarzenie to miało miejsce. Dzięki łączeniu sposobu opodatkowania zdarzeń gospodarczych w różnych państwach świata można rozplanowywać zdarzenia gospodarcze w celu minimalizacji obciążeń fiskalnych. Tego rodzaju działania, mające charakter międzynarodowego planowania podatkowego i stanowią w legalną formułę korzystania z dostępnych instrumentów prawnych i umów międzynarodowych.

Raje podatkowe i terytoria offshore dają taką możliwość. Istnieje szereg konstrukcji pozwalających na zmniejszenie obciążeń podatkowych, często do zera. Czasami całość operacji gospodarczych podlegających opodatkowaniu udaje się przenieść z Polski, do krajów w których podatek dochodowy w ogóle nie istnieje (np. Giblartar).

Informacje prezentowane na niniejszej stronie oraz zdobyte za pośrednictwem niniejszej strony nie stanowią ani oferty w myśl przepisów KC ani też nie powinny być brane za doradztwo podatkowe/prawne. Skomplikowany system podatkowy sprawia, że każda sprawa powinna zostać zbadana indywidualnie przez doradcę podatkowego a informacje zaczerpnięte z internetu nie powinny być podstawą decyzji biznesowych. Ani nasza spółka ani współpracująca korporacja prawna nie świadczy usług w zakresie szeroko rozumianej optymalizacji podatkowej czy doradztwa podatkowego lub prawnego. Wszystkie kroki powinny być skonsultowane z własnym księgowym/prawnikiem.