Opinie: RajePodatkowe.com.pl

Wystaw referencje dla rajepodatkowe.com.pl i poczytaj referencje innych

Treść referencji: Wszystko sprawnie i błyskawicznie. Budowali wehikuł korporacyjny z Polską i zagraniczną spółką. Procedury spowalniał KRS ale z nimi poszło sprawniej niż myślałem. Jeśli będzie taka potrzeba to wrócę do nich.

Inicjały wystawiającego: M.B.

Lokalizacja spółki: Seszele

Treść referencji: Transakcja przebiegła bez najmniejszych problemów. Doskonała oferta atrakcyjnie cenowo, szybkie podpisanie umowy, szybka faktura i szybka realizacja mojego zlecenia. Nic dodać nic ująć. Polecam współpracę.

Inicjały wystawiającego: J.R.

Lokalizacja spółki: Delaware USA

Treść referencji: Miła obsługa chętna do pomocy. Na wszystkie pytania odpowiadali rzeczowo, konkretnie a jednocześnie zwracali uwagę na poboczne wątki o których sama bym nie pomyślała przez co proces przebiegał bardzo sprawnie.

Inicjały wystawiającego: A.B.

Lokalizacja spółki: Wyspy Marshalla

Treść referencji: Kompleksowa realizacja zlecenia. Przedstawiłem zawiły plan biznesowy, który został zrealizowany w 100%. Tak jak chciałem, bez najmniejszych problemów. A była to bardzo skomplikowana operacja.

Inicjały wystawiającego: P.R.

Lokalizacja spółki: Hong Kong

Treść referencji: Gorąco polecam korzystanie z usług rajepodatkowe.com.pl – rzetelność to ich główna cecha. Nie miałem najmniejszych problemów podczas rejestracji swojej spółki. Polecam.

Inicjały wystawiającego: K.J.

Lokalizacja spółki: Delaware USA

Treść referencji: Z czystym sercem mogę polecić. Rejestracja spółki przebiegła sprawnie i gładko. Bez najmniejszych problemów. A jak były potrzebne wyjaśnienia to zawsze służyli mi swoją pomocą. Daję referencje.

Inicjały wystawiającego: U.K.

Lokalizacja spółki: ZEA

Treść referencji: Fachowość i sumienność. Mogę polecić zarówno w referencjach jak i pośród znajomych. Procedura przeprowadzona z nimi była banalnie prosta. Każdy formularz opisany lub wcześniej pouzupełniany gotowy do podpisu.

Inicjały wystawiającego: J.P.

Lokalizacja spółki: Anguilla

Treść referencji: Nie jestem biegła w zakresie spółek zagranicznych. Tu miałam wszystko podane na tacy, wszystko wyjaśnione, każdy dokument opisany i każde pytanie doczekało się dokładnej odpowiedzi. Jeśli będzie taka potrzeba to wrócę na pewno.

Inicjały wystawiającego: M.M.

Lokalizacja spółki: Wyspy Marshalla

Treść referencji: To moja druga spółka zarejestrowana z RajamiPodatkowymi. Jak zawsze bezproblemowo. Podobnie jak przy pierwszej spółce procedura trwała 24h a po pięciu dniach miałem gotową spółkę, z którą mogłem pracować.

Inicjały wystawiającego: M.W.

Lokalizacja spółki: Panama

Treść referencji: Uratowali moją sytuację po tym jak ktoś strasznie namieszał w spółce. Jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc i pełna podziwu do ich wiedzy i doświadczenia. Jak pracować to tylko z najlepszymi.

Inicjały wystawiającego: A.C.

Lokalizacja spółki: BVI

Treść referencji: Nie tylko zarejestrowali dla mnie spółkę w Hong Kongu ale też podzielili się swoimi lokalnymi kontaktami co ułatwiło mi start przedsięwzięcia. Bez nich byłbym sporo USD w plecy. Dziękuję jeszcze raz.

Inicjały wystawiającego: P.L.

Lokalizacja spółki: Hong Kong

Treść referencji: Zawsze można liczyć na fachową pomoc. Ceny mają najlepsze (a sprawdziłam sporo firm). Realizacja usługi w szybkim tempie. Mogę więc z czystym sumieniem polecić rejestrację spółek z nimi.

Inicjały wystawiającego: M.N.

Lokalizacja spółki: Bahamy

Polecam. Bardzo profesjonalne podejście zarówno do klientów jak i do swojej pracy. Wielka wiedza i doświadczeniem w branży. Mogę śmiało wystawić najlepsze referencje dla całego zespołu.

Inicjały wystawiającego: N.W.

Lokalizacja spółki: Seszele

Mówi się, że zadowolony klient opowie o swoim zadowoleniu 10 osobom a niezadowolony klient opowie o tym 100 osobom. Ja jestem zadowolony i opowiem o tym wszystkim. Dziękuję za pomoc.

Inicjały wystawiającego: K.J.

Lokalizacja spółki: Belize

Jestem pod wrażeniem zarówno olbrzymiej wiedzy, doświadczenia, łatwości wykładania skomplikowanych przepisów, profesjonalizmu i szybkości działania. Czuję się zadowolona z usług i będę Was polecać.

Inicjały wystawiającego: Z.S.

Lokalizacja spółki: UK

Szybko i sprawnie przeprowadzona rejestracja naszego wydawnictwa. Na wszystkie pytania odpowiedź uzyskana w ciągu jednej godziny, nawet wieczorami i w weekendy. Pełen profesjonalizm.

Inicjały wystawiającego: K.D.

Lokalizacja spółki: USA

Dwie spółki założone w ciągu tygodnia. Dokumenty przygotowane w ekskluzywny sposób. Nie żałuję ani złotówki a prezent posłuży mi lata. Dziękuję. Macie we mnie stałego klienta, jeśli pojawi się jakiś pomysł.

Inicjały wystawiającego: M.P.

Lokalizacja spółki: Wyspy Marshalla

Full profesjonalizm. 5 gwiazdek za wszystko. Jak słucham jakie mój znajomy miał kłopoty z inną firmą to śmiech mnie ogarnia. Trzeba było wybrać profesjonalistów z doświadczeniem i świetnym zespołem.

Inicjały wystawiającego: D.W.

Lokalizacja spółki: Hong Kong

Chcesz wystawić referencje? Bardzo chętnie wysłuchamy co o naszej pracy sądzisz. Prześlij swoje referencje do nas. Dołącz do tego swoje inicjały oraz lokalizację spółki. Zapraszamy do komentowania naszej pracy!