Pomoc w prowadzeniu spółki offshore

Obsługa spółek w dalszych latach działalności

Rejestracja spółek offshore. Raje podatkowe.

Pomagamy w obsłudze spółek po ich założeniu. Gdy masz już zarejestrowaną spółkę, możesz (choć nie musisz – nie jest to obligatoryjna usługa ) skorzystać z naszej pomocy przy prowadzeniu spółki.

Pomagamy w prowadzeniu księgowości spółki, pomagamy w rocznym rozliczaniu się spółki, dokonujemy zmian w urzędowych rejestrach i wykonujemy wszystkie czynności mające na celu utrzymanie spółki w zgodzie z lokalnym prawem terytorium rejestracji spółki.

Usługa dostępna wyłącznie dla klientów, którzy z nami zarejestrowali swoją spółkę.

Informacje prezentowane na niniejszej stronie oraz zdobyte za pośrednictwem niniejszej strony nie stanowią ani oferty w myśl przepisów KC ani też nie powinny być brane za doradztwo podatkowe/prawne. Skomplikowany system podatkowy sprawia, że każda sprawa powinna zostać zbadana indywidualnie przez doradcę podatkowego a informacje zaczerpnięte z internetu nie powinny być podstawą decyzji biznesowych. Ani nasza spółka ani współpracująca korporacja prawna nie świadczy usług w zakresie szeroko rozumianej optymalizacji podatkowej czy doradztwa podatkowego lub prawnego. Wszystkie kroki powinny być skonsultowane z własnym księgowym/prawnikiem.