Konta bankowe w Polsce dla spółek offshore

Konta bankowe w Polsce dla spółek z siedzibą poza Polską.

Rejestracja spółek offshore. Raje podatkowe. konta bankowe

Posiadając spółkę zagraniczną, może być potrzebny polski rachunek bankowy. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku rozliczeń z polskimi kontrahentami. Część polskich kontrahentów może odczuwać dyskomfort wykonując przelewy zagraniczne powiedzmy do Monako. Ponadto, przy prowadzeniu handlu elektronicznego gdy konieczne jest przyjmowanie szybkich płatności elektronicznych (poprzez powiedzmy systemy transferuj.pl, platnosci.pl, dotpay.pl i wielu innych), do rozliczeń niezbędny jest rachunek w polskim banku.

Pomagamy w otworzeniu rachunków bankowych w banku PKO BP. Posiadanie rachunku bankowego w polskim banku pozwala na rozliczanie się z kontrahentami w taki sam sposób jak każda inna osoba czy też firma z Polski, natomiast zgromadzone środki można pozostawić na rachunku bądź w łatwy sposób transferować je na swoje zagraniczne konta bankowe.

Informacje prezentowane na niniejszej stronie oraz zdobyte za pośrednictwem niniejszej strony nie stanowią ani oferty w myśl przepisów KC ani też nie powinny być brane za doradztwo podatkowe/prawne. Skomplikowany system podatkowy sprawia, że każda sprawa powinna zostać zbadana indywidualnie przez doradcę podatkowego a informacje zaczerpnięte z internetu nie powinny być podstawą decyzji biznesowych. Ani nasza spółka ani współpracująca korporacja prawna nie świadczy usług w zakresie szeroko rozumianej optymalizacji podatkowej czy doradztwa podatkowego lub prawnego. Wszystkie kroki powinny być skonsultowane z własnym księgowym/prawnikiem.