Spółki offshore – informacje, koszty, cennik

Podstawowe informacje o spółkach offshore.
Cennik założenia spółek offshore w rajach podatkowych

Jak zacząć biznes offshoreRejestracja spółek offshore.
Raje podatkowe.

Kim najczęściej są nasi klienci?

Firmami handlowymi, sklepami internetowymi, firmami inwestującymi w nieruchomości, instytucjami finansowymi, firmami z branży rozrywki, firmami konsultingowymi, zarządcami jachtów i statków, firmami z branży hazardu, firmy hostingowe i administratorzy sieci, pośrednikami handlowymi.

Administracja i zarządzanie spółkami offshore

Organizacja, formowanie i rejestracja spółek offshore jest prosta i zrobimy to za ciebie! Co może jednak zaprzątać twoją głowę to zarządzanie taką spółką i jej administracja według miejscowej jurysdykcji. Dlatego zalecamy klientom rozważenie przekazanie nam administrowanie spółkami offshore na miejscu według ich zaleceń i z pełnomocnictwami.

Prywatność, tajemnica i poufność

Zgodnie z regulacjami prawnymi regulującymi pranie pieniędzy, stosujemy procedury obowiązujące w procederze prania pieniędzy. Jednak ze względu na fakt, że całość danych naszych klientów przechowywana jest poza dostępem polskich instytucji kontrolnych, nasi klienci mogą być pewni, że ich dane nie dostaną się w niepowołane ręce. Zarówno nasze serwery jak i cała dokumentacja papierowa znajduje się na zagranicznych serwerach poza polską jurysdykcją. Nie udzielamy więc żadnych informacji o podmiotach kontaktujących się z nami żadnemu urzędowi i instytucji. Możesz liczyć na naszą całkowitą poufność. Ponadto, obowiązuje nas tajemnica adwokacka i radcy prawnego.

Cennik założenia spółki offshore w raju podatkowym

Informacje prezentowane na niniejszej stronie oraz zdobyte za pośrednictwem niniejszej strony nie stanowią ani oferty w myśl przepisów KC ani też nie powinny być brane za doradztwo podatkowe/prawne. Skomplikowany system podatkowy sprawia, że każda sprawa powinna zostać zbadana indywidualnie przez doradcę podatkowego a informacje zaczerpnięte z internetu nie powinny być podstawą decyzji biznesowych. Ani nasza spółka ani współpracująca korporacja prawna nie świadczy usług w zakresie szeroko rozumianej optymalizacji podatkowej czy doradztwa podatkowego lub prawnego. Wszystkie kroki powinny być skonsultowane z własnym księgowym/prawnikiem.