Osoby, które chcą zarejestrować spółkę w drugim amerykańskim raju podatkowym (tu na miejscu zwanym rajem korporacyjnym – corporate heaven) czyli w Nevadzie, również mogą skorzystać z takiej usługi online. Dla nich przygotowano serwis nevada24.pl na którym można zarejestrować spółkę w Nevadzie. Zapraszamy do skorzystania z tego narzędzia…

Nevada to stan w USA, który reklamuje się jako stan bez podatków korporacyjnych. Stąd też wiele firm z ogarniętej kryzysem sąsiedniej Kalifornii zmieniło adres na adres w Nevadzie. W Stanie tym brak jest całkowicie podatku CIT (Corporate Income Tax) oraz brak jest podatku PIT (Personal Income Tax). Nie ma również stanowego podatku franczyzowego (Franchise Tax). Pobierana jest wyłącznie opłata licencyjna w wysokości $200 podczas rejestracji i w każdą rocznicę powołania spółki. Dodatkowo, jeśli spółka zatrudnia pracowników, płaci od ich wynagrodzenia brutto tylko 1,17% podatku gdy ich wynagrodzenie przekroczy $62.500. Poniżej tej kwoty podatek wynosi 0%. Ponadto, Biuro Sekretarza Stanu Nevada nie współpracuje z IRSem (amerykańską skarbówką) jako jeden z dwóch stanów (poza Texasem).

Spółkę LLC w stanie Nevada można zarejestrować szybko, tanio i bezproblemowo bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz dostępny tutaj a my wszystkim się zajmiemy a dokumenty gotowej i w pełni funkcjonalnej spółki zarejestrowanej w Nevadzie dostarczymy pod Twoje drzwi.

 

Informacje prezentowane na niniejszej stronie oraz zdobyte za pośrednictwem niniejszej strony nie stanowią ani oferty w myśl przepisów KC ani też nie powinny być brane za doradztwo podatkowe/prawne. Skomplikowany system podatkowy sprawia, że każda sprawa powinna zostać zbadana indywidualnie przez doradcę podatkowego a informacje zaczerpnięte z internetu nie powinny być podstawą decyzji biznesowych. Ani nasza spółka ani współpracująca korporacja prawna nie świadczy usług w zakresie szeroko rozumianej optymalizacji podatkowej czy doradztwa podatkowego lub prawnego. Wszystkie kroki powinny być skonsultowane z własnym księgowym/prawnikiem.