Firma w DelawareDla osób zainteresowanych błyskawiczną rejestracją firmy w Delaware (USA) poświęcony jest serwis www.delaware24.pl. W serwisie można zarejestrować online spółkę w Delaware.

Zapraszamy do skorzystania z tego narzędzia…

Delaware to stan w USA, na wschodnim wybrzeżu. Przez siedem kolejnych lat z rzędu Amerykańska Izba Gospodarcza uznawała stan Delaware za najbardziej przyjazne środowisko prawne w Stanach Zjednoczonych. W tym niewielkim stanie Delaware zarejestrowanych jest ponad 850 tys. spółek. Spółka typu LLC założona pod prawem stanu Delaware stanowić może wyjątkowo elastyczną dla inwestora formułę prowadzenia działalności. Doskonale nadaje się do roli podmiotu holdingowego, który może inwestować w polskie przedsięwzięcia gospodarcze, ale również może on stanowić ciekawą formułę do prowadzenia działalności w zakresie pośrednictwa w handlu międzynarodowym, czy też do prowadzenia działalności w zakresie administrowania serwisem internetowym. Stan ten jest również siedzibą wielu zagranicznych przedsiębiorstw, w tym coraz większej liczby z Polski. W Delaware nie ma podatku VAT. Spółki płacą tam minimalną opłatę licencyjną i opłatę za prowadzenie w rejestrze. Dodając do tego koszty adresu, opłaty agencyjne, opłaty od przygotowania rocznych dokumentów, suma rocznych kosztów wyniesie USD 600,00. Ponadto, w Delaware nie ma obowiązku księgowego i sprawozdawczości co sprawia, że ponosi się zerowe koszty księgowe.

Można też zarejestrować firmę w Delaware ONLINE.

Informacje prezentowane na niniejszej stronie oraz zdobyte za pośrednictwem niniejszej strony nie stanowią ani oferty w myśl przepisów KC ani też nie powinny być brane za doradztwo podatkowe/prawne. Skomplikowany system podatkowy sprawia, że każda sprawa powinna zostać zbadana indywidualnie przez doradcę podatkowego a informacje zaczerpnięte z internetu nie powinny być podstawą decyzji biznesowych. Ani nasza spółka ani współpracująca korporacja prawna nie świadczy usług w zakresie szeroko rozumianej optymalizacji podatkowej czy doradztwa podatkowego lub prawnego. Wszystkie kroki powinny być skonsultowane z własnym księgowym/prawnikiem.